Özgür Web Teknolojileri Günleri 2011

Alternatif Bilişim Derneği sitesinden
Atla: kullan, ara
Özgür Web Teknolojileri Günleri 2011, Cuma günü başlıyor. Etkinliği, Linux Kullanıcıları Derneği ve Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu beraber düzenliyor.
Owtg2011afis.jpg

14-15 Ekim 2011 tarihlerinde İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde gerçekleşecek Özgür Yazılım A.Ş., SuSE, OBSS ve Symturk sponsorluğundaki etkinlik, Türkiye'de web teknolojileri ve özgür yazılımla ilgilenenleri buluşturacak. Alternatif Bilişim Derneği ise şenlikte katılımcı olarak yer alacak. Dernek üyelerinden Orkut Murat Yılmaz, 14 Ekim Cuma günü 12:00-14:45 arasında Özgür Haritacılık Atölyesi düzenleyecek

2 gün boyunca 3 paralel salonda 30'un üzerinde konuşmacı; seminerler, atölyeler ve kısa bildirilerle bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Etkinlik programı Java, Ruby ve Python'la örneklenebilecek dillerden Wordpress, Drupal içerik yönetim sistemlerine, mobil web uygulamalarından proje yönetimine geniş bir yelpazeye yayılıyor. Böylelikle etkinlik programcılar, sektör temsilcileri ve uygulayıcılar için verimli bir deneyim paylaşımına olanak sağlıyor. Özgür Web Teknolojileri Günleri 2011, herkesin katılımına açık ve ücretsiz. Etkinlik günleri saat 09:00 ve 12:00'de Taksim'den; dönüş için de 17:00'de Taksim ve Kadıköy'e servis kaldırılacak.

Etkinlik programına Özgür Web Günleri adresinden ulaşabilirsiniz

Kişisel araçlar
Ad alanları

Türevler
Eylemler
Gezinti
Araçlar